Mirrors

Ben Carson është një ish-polic në New York të cilin alkooli e bëri të paaftë duke e çuar atë edhe në vrasjen e një personi. Tani ai po përpiqet ta vëjë në vijë jeten e tij. Gjithashtu ai po mundohet të rifitojë gruan e tij dhe të mbajë marrëdhënie të mira me dy fëmijët e vegjël. Për të fituar para ai gjen punë si roje në një magazinë. Por ky ishte një gabim… Pas disa netëve, Ben fillon të shikojë imazhe të çuditshme tek pasqyrat në magazinë. Ish-gruaja e tij, Amy nuk e beson për shkak të së shkuarës së tij dhe mendon se këto shikime jan efekt i medikamenteve që ai merr. Kur motra e tij, Angie gjëndet e vrarë brutalisht në banjo, Ben zbulon që tek pasqyrat ekziston një forcë që po e ndjek atë dhe familjen e tij.

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt0790686

*Linku për download: MultiUpload

[megavideo GDPPQUUD]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: