Alice in Wonderland

19 vjeçarja Alice kthehet në botën e çudirave ku dhe ka përjetuar aventurat e saja të fëmijërisë. Atje ajo bashkohet me miqtë e saj të vjetër dhe mëson detyrën e saj të vetme: ti japë fund mbretërisë së terrorit të Mbretëreshës së Kuqe.

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1014759

Kualiteti është TS, por është kualiteti më i mirë në qarkullim!

*Linku për download: MultiUpload

[megavideo 5X5NXKAI]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: