Anti Christ

Një çifti i vdes fëmija kur ai bie nga dritarja në kohën kur ato po bënin dashuri në dhomën tjetër. Dhimbja e mamasë e çon atë në depresion dhe burri i saj terapist mundohet ta kurojë atë. Për ta kaluar këtë pjesë të vështirë të jetës së tyre ato shpërngulen në një shtëpi të tyre në pyllë, ku diçka e pathënë kishte ndodhur verën e kaluar. Filmi është i ndërtuar në 4 kapituj me anë të prologjeve dhe epilogjeve.[megavideo 5HHHEGZW]

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt0870984

*Linku për download: MegaUpload

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: