Brothers

Përpara se të largohet për turin e tij të dytë në Afghanistan, kapiteni marins Sam Cahill, një lider, një atlet, një burrë dhe baba i mirë, mirëpret vëllaun e tij Tommy që del nga burgu. Gjatë luftës në Afghanistan helikopteri i Sam do të qëllohet dhe ai do të mendohet i vdekur. Për gruan dhe fëmijët e tij do të kujdeset Tommy. Kur kthehet në shtëpi Sam do të mendojë që gruaja e ka tradhëtuar me të vëllaun.

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt0765010


*Linku për download: MegaUpload

[megavideo YRFDJTGP]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: