Crazy on The Outside

Ky film bën fjalë për një ish të burgosur i cili ka vështirësi të bëjë një jetë normale pas daljes nga burgu. Ai kaloi tre vjet pas hekurave, pasi u kap duke kryer një krim dhe duke u rrahur për shokun e tij shumë më të rrezikshëm.

Titruar nga Muhamed Kurtishi!

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=rardyMGqHys

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1196134

*Linku për download: MegaUpload

[megavideo 3NG2S9NK]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: