Eden Lake

Stephen Taylor fton të dashurën e tij, një edukatore kopështi (Jenny), që të kalojnë një fundjavë në Eden Lake. Arsyeja e vërtetë ishte që ai donte ti propozonte Jenny për tu martuar. Ndërkohë që ato pushojnë një grup i neveritshëm banditësh të drejtuar nga Brett do ti shqetësojnë. Ditën tjetër çifti kupton që janë grabitur dhe janë në mes të pyllit pa makinën e tyre. Gjatë ecjes në pyllë ato do të sulmohen brutalisht nga banda.

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1020530

*Linku për download: MultiUpload

[megavideo MF4VKFH3]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: