Franklyn

Filmi është i vendosur njëkohësisht në Londrën bashkëkohore dhe në të ardhmen ku metropoli qeveriset nga entuziasmi fetar. Kjo është historia e katër shpirtave të humbur, të ndarë në dy botë paralele ku fatin e tyre do ta vendosë një plumb i vetëm.

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=08Nj6a8U2uk

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt0893402

*Linku për download: MegaUpload

[megavideo HAAF3YX4]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: