How to Train Your Dragon

Shumë kohë më parë në Ishullin e Berk, Vikingu i ri, Hiccup, dëshiron ti bashkohet luftëtarëve të dragonjëve që po sulmojnë fshatin e tij. Megjithatë, babai i tij dhe kryetari i fshatit nuk do ta lejojnë këtë gjë. Hiccup dhe një dragua Night Fury do të krijojnë miqësi ndërmjet tyre dhe djaloshi do fillojë të krijojë një mendim të ndryshëm nga ai i fshatarëve të tjerë për këto specie.


Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=qHUhygdAZIw

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt0892769

*Linku për download: MegaUpload

[megavideo EQ7VR22X]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: