I Love You Phillip Morris

Steven Russell është i martuar me Debbie dhe i lumtur me të. Një aksident rrugor do ti ndryshojë atij jetën, Steven do e kuptojë që është gay. Ai do burgoset si shkak i krimeve që do kryejë në jetën e tij të re dhe atje do njihet me Philip Morris, me të cilin do të bierë në dashuri.

Titruar nga Mistir!

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1045772

*Linku për download: MultiUpload ( 12 )

Pjesa 1

[megavideo OEUZF34P]

Pjesa 2

[megavideo UZTUG33N]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: