Icarus

Disa e quajnë atë Icarus. Të tjerët e njohin si një baba të divorcuar që punon në një kompani investimesh, por ato nuk e dinë që Icarus është një vrasës profesionist. Megjithatë ai është i vendosur që ta harrojë të shkuarën dhe merr një identitet të ri. Por identiteti i ri zbulohet dhe shumë njerëz do e duan atë të vdekur. Përveç vetes ai duhet të mbrojë edhe familjen e tij.

Titruar nga Mistir!

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=YDwejHpMpMQ

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1261862

*Linku për download: MultiUpload

[megavideo 44LS56HI]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: