In the Land of Women

Carter pas ndarjes me një aktore të famshme shkon në Detroit që të kujdeset për gjyshen e tij të sëmurë dhe të shërojë zemrën e tij të thyer. Gjatë ditëve që kalon atje ai njihet me familjen që jetonte aty afër dhe i ndryshon jetën secilës prej femrave. Në të njëjtën kohë do të ndryshojë edhe jeta e tij.

Titruar nga Edra!

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt0419843

*Linku për download: MultiUpload

[megavideo GTGQ2TAP]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: