Iron Man 2

E gjithë bota është në dijeni të jetës së dyfishtë si superheroi i armatosur Iron Man të bilionerit Tony Start (Robert Downey Jr.) dhe atij i duhet të përballet me presionin e qeverisë, shtypit dhe publikut për të ndarë teknologjinë e tij me ushtrinë. Kundra dëshirës së tij Stark do detyrohet ta ndajë me të tjerët shpikjen e tij për të mposhtur armiq të fuqishëm.

Titruar nga Mistir!

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1228705

*Linku për download: MegaUpload ( 12 )

Pjesa 1

[megavideo W0BLYR7V]

Pjesa 2

[megavideo 297N2SYX]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: