Kick-Ass

Dave Lizewski është një student i urtë i shkollës së mesme dhe adhurues i filmave komikë së bashku me disa shokë të tij. Ai jeton vetëm me babanë e tij. Jeta e tij nuk është shumë e vështirë, megjithatë ai vendos që të bëhet një superhero edhe pse nuk ka asnjë fuqi dhe asnjë trajnim.


Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=krOzVRj9z88

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1250777

*Linku për download: FileServeMegaUpload

Pjesa 1

[megavideo JOI1ZK1C]

Pjesa 2

[megavideo QUQR7W5H]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: