Kundërshton ekstradimin, pret organin gjenital

Një i dënuar kazak ka zgjedhur një menyrë origjinale por aspak të menduar për të kundërshtuar ekstradimin nga Spanja.

Ai ka prerë gjithë organin gjenital në aeroportin “Madrid Barajas” për të kundërshtuar ekstradimin drejt vendit të tij të origjinës. 52 vjecari u dënua pak kohë më parë në Spanjë për përdhunimin e një femre.

Tashmë ai është shtruar në gjendje të rëndë në një spital të Madridit. Ngjarja dramatike ndodhi rreth orës 23:00 të ditës së enjte. I burgosuri e kishte fshehur thikën në veshje dhe e nxorri atë në një moment kur policët e kishin lënë të lirë./tch/

Advertisements
  1. No trackbacks yet.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: