Leap Year

Anna ka planifikuar ti propozojë të dashurit të saj me 29 Shkurt në Vitin e Brishtë, një traditë irlandeze ku gruaja mund ti propozojë burrit. Por udhëtimi i saj për në Dublin do të hasë në shumë vështirësi dhe ajo do të bjerë në dashuri me personin që do ta shoqërojë deri në Dublin.

Titruar nga MR-Bledi!

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1216492

*Linku për download: MultiUpload

[megavideo MCUAWTZL]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: