Messages Deleted

Një zë i lutet shkrimtarit, Joel Brandt, të ngrejë telefonin kur ai po lexonte mesazhet tek sekretaria e tij telefonike. Duke e menduar si tallje, Joel e fshin mesazhin. Telefonuesi gjindet i vdekur. Një tjetër mesazh… një tjetër i vdekur… Vrasësi ka tërhequr vëmendjen e Joel, dhe Joel ka tërhequr vëmendjen e policisë. Tani, i dyshuari kryesor, Joel zbulon që arsyeja pse vrasësi e kishte shënjestruar atë ishte një shkrim i tij.

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1072754

*Linku për download: MegaUpload

[megavideo IYC21E3H]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: