Miss March

Një djalë zgjohet pas 4 vjetësh në koma dhe merr vesh që bukuroshja e virgjër e shkollës së mesme është bërë simboli i një prej revistave më të famshme në botë. Ai dhe shoku i tij i ngushtë vendosin të bëjnë një udhëtim dhe të shkojnë tek një mbrëmje që organizon revista PlayBoy për ti rifituar zemrën të dashurës.

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=wk1_kDJhyBk

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1151922

*Linku për download: MultiUpload

[megavideo XMMLF6OF]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: