Mum and Dad

Mami, babi dhe fëmijët e tyre “të adoptuar”, Birdie dhe Elbie, punojnë në aeroport. Familja jeton me ato që gjen në aeroport, hotele, apo kudo tjetër, dhe gjithashtu edhe me njerëzit që gjejnë atje. Birdie njeh një vajzë polake, jeta e së cilës merr një kthesë të pamenduar. Jeta e saj kthehet në një makth, e mbyllur në një shtëpi periferike. Zgjedhjet e saj të vetme janë, ose t’i bashkohet perversitetit të jetesës së tyre, ose të vdesë.

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=ctfsELU3TSU

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1129428


*Linku për download: MegaUpload

[megavideo NI844LIP]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: