My Bloody Valentine

Në qytetin e Harmony një minierë shëmbet duke zënë brënda 6 persona. I vetmi që shpëton është Harry Warden i cili i ka vrarë 5 punëtorët e tjerë me qëllim që të ruajë oksigjenin për vete. Ai do përfundojë në koma dhe do të zgjohet ditën e Shën Valentinit, kur edhe vret 22 njerëz. Tom i cili shkaktoi edhe aksidentin në minierë kthehet pas 10 vjetësh dhe do të bëhet shenjestra e Harry.

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=EVVkMoirm78

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1179891

*Linku për download: MultiUpload

[megavideo DO6L5VII]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: