Notorious

NOTORIOUS është historia e Christopher Wallace. Me anë të talentit dhe vendosmërisë, Wallace transformohet nga shpërndarës droge në rrugët e Brooklyn në një nga reperat më të mëdhenj të të gjitha kohrave. Një film ku pasqyrohet “Endrra Amerikane”.

Titruar nga Euglen!

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=kDDv6pAbN_U

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt0472198

*Linku për download: MultiUpload

[megavideo Q5FE3SML]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: