Road Trip: Beer Pong

Disa shokë kolegji e lënë shkollën e mesme për disa ditë që ti bashkohen grupit të modeleve seksi që po shkojnë në Turneun Ndërkombëtar të Beer Pongut. Gjatë rrugës ato do të njihen me treshen e striptisteve gjyshja-mamaja-vajza dhe bukuroshen “e virgjër deri në martesë”.

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=xZpM7P7WU0E

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1319733

*Linku për download: MultiUpload

[megavideo B8GHH9JC]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: