Robin Hood

Kjo është historia e një shigjetari në ushtrinë e Richard Zemër Luanit i cili lufton kundër pushtuesve francezë dhe bëhet një hero legjendar i njohur si Robin Hood. Në të njëjtën kohë ai do të përpiqet të vendosë barazi ndërmjet shtresave të ulta dhe të larta në Angli, por mbreti i ri francez John s’do ta lejojë këtë gjë.

Titruar nga Festina!

Kualiteti është TS, më i miri për momentin!

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt0955308

*Linku për download: MultiUpload

[megavideo QZ40KYE8]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: