Save the Last Dance 2

Sara hyn në shkollën e Julliard në New York që të bëhet balerinë e parë dhe të realizojë ëndrrën e saj dhe të nënës së saj. Ndërkohë ajo do të dashurohet me Miles, një kompozitor që e fton Saran ta ndihmojë me koreografinë e muzikës së tij.

Titruar nga Xhemil Dalipi!

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt0486656


*Linku për download: MultiUpload

[megavideo 6NQE3XVN]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: