Scarface

Në pranverën e vitit 1980 porti Mariel Harbor u hap dhe me mijëra persona udhëtuan për tek Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ato erdhën në kërkim të ëndrrës amerikane. Njëri nga ato ja arriti qëllimit dhe ai ishte Toni Montana, por bota do ta mbajë mend si Scarface.

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt0086250

*Linku për download: MultiUpload

[megavideo HLOGXJGF]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: