Shutter Island

Është viti 1954, dhe komandanti amerikan Teddy Daniels duhet të hetojë zhdukjen e një pacienti nga spitali Ashecliffe në ishullin e veçuar të Bostonit. Shumë shpejt Teddy do të jetë në rrugën e duhur të hetimit por spitali s’do ti japë atij materialet që sipas tij do të zgjidhin çeshtjen. Stuhia do të shkëpusë lidhjet me tokën duke e vështirsuar edhe më shumë gjetjen e arsyes së zhdukjes së pacientit. Gjithçka fillon dhe bëhet më e ngatërruar kur Teddy fillon të ketë haluçinacione… a janë ato të vërteta apo jo?

Titruar nga Troja1000!

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1130884

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=HYVrHkYoY80

*Linku për download: MultiUpload

[megavideo KQ77WPNJ]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: