Spread

Në Los Angeles, Nikki është pa shtëpi, pa makinë dhe afër të tridhjetave, por ai është i pashëm dhe i dashur. Të dashurat ai i zgjedh të pasura dhe me moshë nga 35 në 40, dhe ndër to është edhe avokatja Samantha. Pastaj Nikki njihet me Heather, një kameriere. Gjithçka është një lojë apo një dashuri e vërtetë? Çfarë do të zbulojë Nikki?

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1186370

*Linku për download: MultiUpload

[megavideo ZC3E675Y]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: