The Blind Side

Kjo është historia e Michael Oher, një i pa shtëpi dhe i traumatizuar i cili bëhet një lojtar i njohur i futbollit amerikan falë ndihmës së një gruaje të dashur dhe familjes së saj.

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=5hn5-pxWM6k

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt0878804

*Linku për download:

MultiUpload | RapidShare ( 12345 )

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: