The Bounty Hunter

Milo Boyd (Gerard Butler) merr detyrën që ëndërronte kur i duhet të kapë ish-gruan e tij, reporteren Nicole Hurly (Jennifer Aniston). Në fillim gjithçka i duket e lehtë por pastaj gjërat fillojnë të komplikohen. Nëqoftëse premtimet e tyre për tu dashuruar dhe për tu bindur ishin të vështira atëherë qëndrimi gjallë gjatë kësaj ditë do të jetë shumë më i vështirë.

Titruar nga Troja1000!

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1038919

*Linku për download: MegaUpload

[megavideo JXCU4N7M]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: