The Cell 2

The Cusp është një vrasës serial i cili i vret viktimat e tij dhe pastaj i sjell ato përsëri në jetë dhe këtë e bën disa herë derisa ato i luten që ti vrasë! Maya është një nga ish-viktimat e Cusp që është zgjuar pas një viti në koma. Ajo punon si investigatore psiqike dhe këtë herë do i duhet të hyjë në mëndjen e Cusp që të shpëtojë viktimen e tij të fundit.

Titruar nga Rainbow!

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=K9hhx2J0Rus

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1185837

*Linku për download: MegaUpload

[megavideo FCDVCF1E]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: