The Godfather 3

Në pjesën e fundit të trilogjisë së Godfather, Don Michael Corleone kërkon ti bëjë të ligjshme bizneset e familjes dhe të largohet nga bota e mafies. Ai gjithashtu përpiqet të lidhë bizneset e familjes Corleone me Vatikanin por në fillim duhet të kalojë disa pengesa.

Uploduar nga Brovina Boy!

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt0099674

*Linku për download: MultiUpload

[megavideo 98YZ5GDM]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: