The Happening

Një ngjarje e çuditshme, e tmerrshme dhe e pa shikuar ndonjëherë fillon të ndodhë në Central Park. Një profesor shkence në një shkollë të mesme, gruaja e tij dhe një vajzë e re do bëjnë të pamundurën që të mbijetojnë.

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=6Tr7XZWW-rQ

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt0949731

*Linku për download: MultiUpload

[megavideo 8OTVENG8]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: