The Losers

Ky film bazohet në një grup special të USA që do të dërgohet në pyllin e Bolivisë në një mision shkatërrimi. Skuadra e përbërë nga Clay, Jensen, Roque, Pooch dhe Cougar do të tradhëtohet nga një armik i fuqishëm i njohur si Max. Të menduar si të vdekuar, grupi do të ketë kohë të bëjë planin e hakmarrjes. Së bashku me ato do të bashkohet Aisha, një vajzë sa e bukur aq edhe misterioze. Të gjithë do të bashkohen me qëllimin e vetëm, të vrasin Max i cili po përpiqet të hapë një luftë botërore.

Titruar nga Jurgen Vorfi!

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt0480255


*Linku për download: MegaUpload ( 12 )

[megavideo L8ESOAUZ]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: