The Lovely Bones

Ky film ka në qëndër një vajzë të re, të vrarë që vëzhgon familjen dhe vrasësin e saj nga parajsa. Dëshirat e saja për hakmarrje dhe për shërimin e familjes së saj nga dhimbja janë të mëdhaja.


Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=ikUWKi0W5_g

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt0380510/

*Linku për download: MegaUpload

[megavideo EDTF9V3Z]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: