The Notebook

Një djalë pasionant dhe i varfër bie në dashuri me një vajzë të pasur dhe i jep asaj një ndjenjë lirie. Shumë shpejt ato do të ndahen dhe shkaku do të jetë klasa e ndryshme shoqërore të cilës ato i përkasin.

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=X2EWdAaVx1k

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt0332280

*Linku për download: MegaUpload

[megavideo Y4MR4X8O]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: