The Seamstress

Rrobaqepësja u soll në ekzistencë nga mallkimi i skajshëm i një gruaje të pafajshme duke u torturuar për vdekje nga një grup vigjilentësh. E etur për gjak, fantazma e shëmtuar sulmon një grup të vogël shokësh të cilët u ngujuan në një ishull ku ajo vdiq. Këta shokë të udhëhequr nga Ali, ishin në kërkim të babait të saj, i cili ishte humbur para disa muaj. Deri sa Ali e kupton se babai i saj ishte një nga ata që e torturuan gruan, miqtë e saj fillojnë të vdesin në mënyrë të tmerrshëm nga rrobaqepësja duke i therur me gjilpërë dhe duke ja qepur gojën dhe sytë. Ali duhet ta ruajë pafajësinë e saj apo të korruptojë veten nga hakmarrja, kur dy vigjilentët e fundit të mbijetuar arrijnë në ishull, të mbyllur në kujtimet e tyre për vdekjen dhe hakmarrjen e rrobaqepëses.

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=2CJht0usrxs

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1326260

*Linku për download: MultiUpload

[megavideo FPO9UP2T]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: