The Stranger

Ky film flet për një agjent të FBI që përpiqet të zbulojë dhe të kapë një dëshmitar të përfshirë në një hetim sekret. Roli kryesor luhet nga keçisti Steve Austin.

Titruar nga Xhemil Dalipi!

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=6HExkGuEjjA

Më shumë: http://www.movieweb.com/movie/the-stranger-2010

*Linku për download: MegaUpload

[megavideo 5L3O4WFJ]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: