Twilight

Bella Swan është e brishtë dhe e gatshme ti krijojë vetes probleme. Edward Cullen është një vampir i zgjuar dhe i pashëm që po përpiqet të fshehë sekretin e tij. Larg çdo mundësie Bella dhe Edward bien në dashuri, por a do të mundet kjo dashuri ti rezistojë kërcënimit nga një grup vampirësh të etur për gjak dhe mosaprovimit nga familja dhe shoqëria?

New Moon: http://www.mosfli.tv/new-moon

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1099212

*Linku për download: MegaUpload

[megavideo IRBFJQ9X]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: