Walled In

Një vajzë e sapodiplomuar për inxhinieri shkon të studiojë një ndërtëse të shkatërruar dhe shumë misterioze. Atje ajo zbulon sekretet e ndërtesës dhe njihet me banorët e vjetër, shumë prej të cilëve ishin viktima të një vrasësi i cili i kishte murosur ato të gjallë në muret e ndërtesës. Viktima e fundit e këtij vrasësit mund të jetë edhe ajo…

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1104006

*Linku për download: MultiUpload

[megavideo R09XY4B3]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: