When in Rome

Beth është e re, ambicioze dhe krejtësisht e pafat në dashuri. Gjithsesi, në udhëtimin e saj në Romë, ajo e inatosur nga fati i keq që e ndjek në dashuri vjedh disa monedha nga fontana e dashurisë, dhe pastaj ndiqet nga një grup personash të dashuruar me të.

Titruar nga Mr-Bledi dhe Blend Shaqiri!

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1185416

*Linku për download: MultiUpload

[megavideo IJ1E3L5K]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: