Whiteout

Mareshalja amerikane Carrie Stetko pas tre ditëve do ti japë fund turit të saj kërkimor në Antarktidë. Por një incident nga e kaluara do ta përndjekë. Një viktimë gjindet në stuhinë e parë të stinës së dimrit. Ajo heton dhe së shpejti do të gjejë edhe më shumë trupa. Gjithçka fillon të bëhet edhe më e mistershme.

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=4Ev9cIe4FFY

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt0365929


*Linku për download: MultiUpload

[megavideo 2PYA0X60]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: