Wrong Side Of Town

Ish marinsi Seal Bobby Kalinowski bën një jetë të qetë si arkitekt në LA me gruan e tij Dawn dhe Brianna, vajzën 16 vjeçare. Ato do të ftohen në një festë nga komshinjë e tyre dhe Elise Freeman. Një nga pronarët e klubit Ethan Bordas fillon të ngacmojë Dawn dhe Bobby në mbrojtje të gruas aksidentalisht e vret Ethan. Vëllai i Ethan, Seth vendos 100 mijë $ për kokën e Bobby, të cilit i duhet të largohet nga LA meqë çdo kriminel dhe bandë është duke e kërkuar. Seth pasi shikon që përpjekjet për ta vrarë Bobby ishin të kota, vendos të rrëmbejë vajzën e tij dhe ta detyrojë atë të vijë në një dyluftim përfundimtar tek shtëpia e tij.

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=5p3gJj0AsMo

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1431191

*Linku për download: MultiUpload

[megavideo YMB6FJW3]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: