Youth in Revolt

Ndërkohë që Nick Twisp shkon me pushime me mamanë dhe të dashurin e saj, ai takon vajzën e ëndrrave Sheeni Saunders, duke shpresuar që me atë ai do të humbë virgjërinë.

Titruar nga Euglen!

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=XbJyaO97QPY

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt0403702

*Linku për download: MultiUpload

[megavideo 9S462AF2]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: