Deadline

Alice, 32,  një shkrimtare që sapo ka pësuar një krizë psiqike shkon në shtëpinë e saj në Victoria për tu fokusuar në skenarin e saj dhe për ta mbaruar atë në kohë. Së shpejti ajo fillon të dëgjojë zhurma dhe zëra misteriozë të krijuar nga mendja e saj.

Titruar nga UniVerseHub

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1242618

*Linku për download: MegaUpload

[megavideo SR1QVWQ0]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: