Exam

Tetë kandidatë të talentuar kanë arritur në fazën finale të përzgjedhjes së një punonjësi në një kompani të fuqishme dhe misterioze. Pasi hynë në dhomë ato kanë 80 min për t’ju përgjigjur një pyetjeje të thjeshtë dhe vetëm 3 rregulla: nuk duhet të flasin me rojen, nuk duhet të dëmtojnë letrën që kanë përpara dhe nuk duhet të ikin nga dhoma ose do të skualifikohen.

Përkthyer nga Arlind Muça!

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1258197


*Linku për download: MegaUploadFileServe

[megavideo T5Z9WBW0]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: