Hot Tub Time Machine

Ky film ka në qëndër një grup shokësh të mërzitur nga jeta e tyre prej të rrituri: Adam (John Cusack) është braktisur nga e dashura; Lou (Rob Corddry) është njeri i qefit që s’di ku të gjejë qef; Gruaja e Nick (Craig Robinson) kontrollon çdo veprim të tij; dhe i fiksuari i lojrave kompjuterike, Jacob (Clark Duke) që s’do të largohet nga dhoma. Pas një nate të çmendur plot alkool në një vaske ato zgjohen në vitin 1986. Ky është shansi i tyre për të ndryshuar të ardhmen.

Titruar nga Euglen!

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1231587

*Linku për download: MegaUpload

[megavideo I6ZSH2UQ]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: