Killers

Një grua e fiksuar pas pushimeve takon mashkullin ideal, dhe ato martohen. Megjithatë, kur kthehen në shtëpi jeta e tyre ideale ndryshon plotësisht kur zbulojnë që komshinjtë mund të jenë vrasës të paguar për ti vrarë.

Përkthyer nga 1ud0!

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1103153

*Linku për download: MegaUploadFileServe

[megavideo TDM36VI3]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: