Offcie 2011: Versioni për MAC vjen në Tetor

mac-office-2011Microsoft ka deklaruar të dhënat e para rreth shitjës së paketës së saj Office 2011 për sistemët operative MAC . Versioni MAC-OS i paketës Office do të jetë ë mundshme për blerësit në tetor të këtij viti.

„Office për MAC Home & Student 2011“ do të përmbaj Word,PoërPoint,Excel si dhe versionin 8 të Messenger-it dhe e tëra do të kushtoj rreth 120 dollar amerikan.Ndërsa  pakoja „Office për MAC Home & Bussines“ do të përmbaj gjithashtu programin për menagjim e postës elektronike Microsoft Outlook që do të ketë qmimin 200 dollar amerikan.Do të keni mundësi që të i instaloni që të dy versionet në kompjuterin tuaj.Pakot familjare , të cilat përmbajnë që të tre licensat do të kushtojnë 150 $ deri në 280$.

Office për MAC Academic Edition 2011 do të ketë mundësi të shfrytëzohet vetëm në vendët arsimore, në përmbajte i ngjan pakos së Home&Bussines edicionit , por thuhet se do të kushtojë rreth 100$ më tepër për qdo licensë dhe se mund ta blejnë vetëm shtetët e autorizuara./

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: