Predators

Një skuadër e përbërë nga vrasësit më të rrezikshëm, anëtarë të Yakuzas, vrasës-mercenarë të kërkuar nga FBI, ushtarë dhe një shkencëtar gjëndet në një planet të panjohur dhe me një synim: të mbijetojë nga raca e re e Gjuetarëve (Predators).

Përkthyer nga Arlind Muça!

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1424381

*Linku për download: FileServeMegaUpload

[megavideo MAX8L0LB]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: