The Imaginarium of Doctor Parnassus

Në Londër, trupa e Doctor Parnassus i premton publikut një udhëtim në “Imaginarium”, një botë imagjinare të komanduar nga mendja e Doctor Parnassus ku ëndrrat bëhen realitet. Ndërkohe D. Parnassus do të vendosë një bast me djallin dhe nëqoftëse nuk do ta fitojë atëherë ai do ta humbë të bijën, Valentinën.

Titruar nga Festina!

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=OFxqw0jbC2Y

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1054606

*Linku për download: MegaUpload

[megavideo UNOBXAID]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: