The Last Airbender

Ky film ka në qëndër të tij aventurat e Aang, një Avatari të ri, të cilit i duhet të lëjë menjanë fëmijërinë dhe të ndalojë Mbretërinë e Zjarrit që të pushtojë dhe të dominojë mbi mbretëritë e Ujit, Tokës dhe Ajrit.

Përkthyer nga Dritan!

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt0938283


*Linku për download:

MegaUploadFileServe

[megavideo SBZ7W0QI]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: